ADRA Česká republika

Najdete nás na     www.adra.cz 

ADRA (Adventist Development and Relief Agency) je mezinárodní humanitární organizace poskytující pomoc lidem v nouzi. ADRA Česká republika je součástí mezinárodní sítě organizací ADRA, které působí ve více než 130 zemích světa. V České republice pracujeme od roku 1992.

ADRA ČR je součástí mezinárodní sítě organizací založené Církví adventistů sedmého dne. Církev pravidelně přispívá na její rozvoj.

 

KONTAKTY

 Naďa Šímová, vedoucí Dobrovolnického centra  731 489 410, nadasimova@seznam.cz, dcvalmez@adra.cz

 Květa Tyšerová, vedoucí Adra Klubu zdraví  724 722 618, k.tyserova@seznam.cz

 František Tomanec, koordinátor Adra Klubu, 737 754 656, frtom@tiscali.cz

 Hana Češková, koordinátorka prázdninových brigád  774 982 305, hanka.ceskova@seznam.cz

 


ADRA KLUB ZDRAVÍ

23.ledna 2020

Jižní Afrika – beseda Martina Ondráška

 

Cestovatelská beseda o Jižní Africe nás v mrazivém valašském počasí opravdu zahřála. Snímky plné sluníčka, nádherné přírody a divokých zvířat nás zaujaly tak, že jsme ani nevnímali čas. Vyprávění Martina Ondráška o jeho dobrodružné cestě přivedlo mnohé k otázce, proč je ještě nenapadlo tento kouzelný kout naší planety navštívit. Cestovatelé si mohli na vlastní kůži vyzkoušet, jak se asi cítí zvířata v ohradě za drátěným plotem – v Africe je totiž všechno jinak 🙂 . Přejeme panu Ondráškovi mnoho dalších zajímavých výprav a my se budeme těšit na příští povídání.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


9.ledna 2020

Španělsko mnoha tváří – beseda Darči a Honzy Husákových

Ve čtvrtek 9.ledna 2020 zahájili řadu našich besed nového roku manželé Darča a Honza Husákovi. Společně jsme se podívali do Španělska, a to ve dvou etapách. Nejprve jsme projeli jižní část Pyrenejského poloostrova včetně britského Gibraltaru, a poté jsme společně přešli pěšky Pyreneje. Navštívili jsme nejen velmi zajímavá starobylá města, národní park, hudební festival, místa obležená turisty i končiny, kde potkáte člověka jen zřídka. Vyprávění o měsíční cestě našich přednášejících bylo nesmírně zajímavé, zábavné a milé. Těšíme se na další setkání a přejeme manželům mnoho dalších cestovatelských zážitků.

 


10.října 2019 – Co ovládá tvoje myšlenky?

beseda s Mgr. Karlou Koseva


26. září 2019 – Do Ameriky za dinosaury

beseda s Pavlem Kostečkou


27. června 2019 – Peru země konstrastů s bohatstvím lásky

beseda s Anet Pavlokovou


13. června 2019 – Mýty o manželství – pokud mně miluješ, musíš se změnit

beseda s Martinem Žůrkem

 

Pages: 1 2